Jaka Sukienka na wakacje?

09-07-2018

Jaka sukienka na wakacje?

Wakacje czas start

Choć prawdziwe wakacje mają tylko nasze dzieci, to i dla nas jest to czas przyjemny i wyczekiwany cały rok. Nawet jeśli codziennie trzeba wstawać rano i siedzieć osiem godzin w mniej czy bardziej lubianej pracy, to znacznie milej postrzegamy świat i radzimy sobie z trudami życia gdy świeci słońce, jest ciepło na zewnątrz (byle nie tropikalna pogoda) i widzimy perspektywę wieczornego spotkania z przyjaciółmi w miejskim ogródku. A poza tym zawsze przed nami lub za nami, jest wymarzony urlop i żyjemy marzeniami/wspomnieniami o pięknych plażach, monumentalnych zabytkach czy wybitnych dziełach sztuki.

Nieważne jakie mamy plany na okres letni, to zawsze każda kobieta chce pięknie wyglądać, czy tylko szykuje się do pracy, czy chce wygodnie spędzić wakacyjny urlop, a może pragnie błyszczeć na letnim przyjęciu. My kobiety zawsze i wszędzie chcemy dobrze wyglądać i pamiętajmy zgodnie ze słowami ikony mody Coco Chanel „Zawsze ubieraj się tak, jakbyś miała spotkać swojego największego wroga”.

Kobieta pracująca, czyli sukienki do pracy

Lato rządzi się swoimi prawami, ale biznesowy dress code musi być przestrzegany nawet jeśli jest upalnie i najchętniej nic byśmy nie zakładały. Oczywiście w zależności od stanowiska i miejsca pracy należy dobierać garderobę. Ale pewne reguły dobrze jest zawsze przestrzegać. I do nich należy przede wszystkim odpowiednia długość i ograniczanie przesadnych dekoltów. A pracownicy urzędowi mają jeszcze parę innych zasad do przestrzegania i trzymają się sztywnego dress code narzuconego przez organizację. Ale jeśli nie jesteśmy zobowiązane rygorystycznymi obostrzeniami, to śmiało możemy wybrać prosty i skromny model sukienki z delikatnie odkrytymi ramionami, hitem ostatnich sezonów, w dwóch intensywnych wersjach kolorystycznych – zielona WIERA i szafirowa SAMANTHA.

 

Letnie propozycje sukienek do pracy.

 

Wakacyjny look, czyli sukienki na plażę

Ciepły piasek, błękit nieba i szum morza to pierwsze skojarzenia, jakie przychodzą nam do głowy, kiedy pomyślimy o wakacjach. Wyjeżdżając do turystycznych miejsc nie obowiązują nas tak naprawdę żadne zasady i ubieramy się jak chcemy i na co mamy ochotę. Niekiedy dopiero podczas urlopu możemy czuć się swobodnie i bezstresowo nosić to co lubimy, jak luźna sukienka LUNA. Ale pamiętajmy, że wakacje, urlop i letnie wyjazdy to nie tylko plaża i słońce. Warto spakować do walizki romantyczną, zwiewną sukienkę na wieczór i wyzwolić z siebie trochę kobiecości. W tej roli dobrze sprawdzi się długi model w groszki z pęknięciem na plecach, sukienka GIANNA.

 

 

Przetańczyć całą noc..., czyli sukienki na przyjęcie

Okres wakacji, ciepłe miesiące letnie to doskonały czas na organizację hucznych imprez i przyjęć weselnych. Na pewno każda z nas ma w planach chociaż jedną taneczną uroczystość w najbliższym czasie. A przecież w jednej stylizacji możemy się pokazać tylko raz, bo co inni, a w zasadzie inne powiedzą…, (uwaga: podobno ubieramy się dla innych kobiet, a nie dla facetów, jak to powszechnie wydaje się). Dobrym zabiegiem jest wybór prostej i stonowanej sukienki, którą możemy założyć kilka razy w zestawieniu z innymi dodatkami. Model LARA to minimalizm w 100%, dla kobiet wyznający zasadę: „mniej znaczy więcej”, ale nie każda z nas lubi ascetyczną surowość, więc może kobieca ZOJA z kopertowym dekoltem chwyci Was za serce.

 

 

Wyżej opisane modele dostępne w ofercie na stronie: kliknij tutaj 

Jeśli chcesz być na bieżąco zapraszamy do śledzenia naszego fanpage’a: zobacz więcej