W czym na wigilijną kolację?

13-12-2018

W co i jak się ubrać na wigilię i święta?

 

Wigilijna kolacja nieodłącznie kojarzy się z uroczystą atmosferą. Dlatego też charakter tego wieczoru podkreślamy odpowiednim strojem. Powinien być dopasowany zarówno do miejsca w jakim odbywa się kolacja oraz do tradycji rodzinnych. Problem z doborem odpowiedniego ubioru zaczyna się najczęściej w momencie kiedy jesteśmy zaproszone do dalszych znajomych lub przyjmujemy u siebie nowych, ważnych członków rodziny, np. synową.

Warto wtedy zdecydować się na bezpieczną elegancję, ale bez zbytniej formalności w stroju.

 

Klasyczna biała bluzka ze spódnicą lub spodniami. 

Jest to na tyle uniwersalny strój, że z pewnością sprawdzi się w czasie wigilii. Można wybrać bardziej elegancki fason, np. z kokardą ozdobną pod szyją. Jasną górę warto zestawić z ciemnym dołem. 

Biała bluzka SU Biała bluzka SU  Biała Bluzka SU

Zobacz więcej bluzek: kliknij 

Spódnica ołówkowa lub czarne spodnie zawsze na czasie. 

Spódnica podkreśla kobiecą figurę ale nie należy przesadzić z długością a raczej jej brakiem. Odpowiednia długość to klucz do sukcesu, z reguły taka spódnica nie powinna być krótsza niż kilka centymetrów przed kolano. Warto także, znoszone na co dzień jeansy, zastąpić klasycznymi eleganckimi spodniami w czarnym kolorze. 

 

Spódnica ołówkowa SU Spódnica ołówkowa SU Spódnica ołówkowa SU

 

Zobacz więcej spódnic: kliknij

 

Spodnie wizytowe SU Czarne spodnie klasyczne SU

Zobacz więcej spodni: kliknij

Klasyczna sukienka zawsze na topie.

Nic nie pobije najbardziej kobiecego stroju jakim jest sukienka - kolorowa czy gładka, bez znaczenia. Sukienka w zależności od fasonu łatwo  podkreśla zalety sylwetki oraz maskuje jej niedoskonałości. Daje ogromny komfort użytkowania,  odpowiednia sukienka zamaskuje efekty wigilijnego apetytu. 

 

Granatowa sukienka SU Czerwona sukienka SU

 

Sukienka kopertowa SU Zwiewna sukienka SU

Zobacz więcej sukienek: kliknij

 

Jeżeli chociaż trochę sugestie te okazały się pomocne dla Ciebie lub podobają Ci się oferowane produkty kliknij poniższy link i zapisz się do naszego newslettera. Obiecujemy nie wysyłać spamu i nie zarzucać cię ciągłymi ofertami.

https://su-online.pl/newsletter/add

W podziękowaniu za zapisanie się w ciągu 24 godzin na swój adres mailowy otrzymasz 10% specjalny świąteczny kod rabatowy na wszystkie artykuły w naszym sklepie.