Diabeł tkwi w szczegółach

14-10-2016

 

Każda stylizacja potrzebuje dodatków, bez nich jest niepełna, niedokończona, dodatki stanowią tę kropkę nad „i”. Mówi się, że tak naprawdę to dodatki „robią” nam look. Bo przecież możemy wskoczyć we wczorajsze dżinsy i równie wczorajszy tiszert, dorzucić do tego (inne niż wczoraj) wisiorki, bransoletki, buty i coś na wierzch, i mamy już zupełnie inny look. Tak naprawdę wystarczy mieć nie tak całkiem wiele fajnych ciuchów, ale już dodatków (też fajnych) nigdy za wiele :)

Znalazłam gdzieś takie słowa – i bardzo mi do nich blisko: „Gdybym mogła rzeczywiście ubierać się po swojemu, wystarczyłaby mi biżuteria oraz dobra para szpilek”. Macie podobnie?

Skupmy się na biżuterii, bo to o niej dziś mowa, o szpilkach kiedy indziej ;-) Chyba każda z nas lubi się czasem przyozdobić. To, jaką biżuterię wybieramy wiele o nas mówi. Kobiety delikatne i raczej spokojne będą wybierały subtelne łańcuszki, małe kolczyki i ewentualnie drobne bransoletki, czy pierścionki. Kobiety zdecydowane i stanowcze pewnie częściej zdecydują się na mocne akcenty w postaci dużych wisiorków, masywnych bransolet, wyrazistych pierścionków. Nie znaczy też, że kobieta zwykle nieśmiała, nie zapragnie czasem pokazać pazury i sięgnie po coś innego niż zwykle. I dobrze, i tak trzeba, to nasz kobiecy przywilej!

Dużo też oczywiście zależy od naszego nastroju - bo wiadomo, kobieta zmienną jest, i to co wczoraj nas zachwyciło, dziś już nam się nie podoba, no cóż :) Pamiętajmy jednak, że nie wszystko do wszystkiego pasuje, i jeśli nie możemy się na coś zdecydować, zawsze zachowajmy umiar - świetnie w takich sytuacjach sprawdzi się powiedzenie: „im mniej, tym lepiej”.

Tak naprawdę przede wszystkim i ponad wszystko warto wsłuchać się w siebie, nie zmuszajmy się do noszenia czegoś, co nam kompletnie nie leży, mimo, że to ostatni krzyk mody, top topów i największy must have ever! Biżuteria musi być jak twoja druga skóra, musi ci być w niej dobrze i wygodnie, musi być tak jak lubisz! I kończąc kolejnym powiedzeniem, pamiętaj, że diabeł tkwi w szczegółach, więc jeśli z reguły nie nosisz biżuterii, spróbuj – może się okazać, że właśnie się zakochasz – czego wszystkim życzę :)

Zobacz kilka biżuteryjnych propozycji SU, więcej znajdziesz TUTAJ