Nowości!!! Modne sukienki na lato

06-06-2017

Modne sukienki na lato

Wielkimi krokami zbliża się upragnione lato! Choć do kalendarzowego lata jeszcze zostało kilka dni, to pogoda ostatnio nie szczędzi nam słońca i czujemy już powiew letniego wiaterku na twarzach. Po długich miesiącach chłodu, deszczu i pochmurnego nieba, aż chce się na nowo zacząć żyć i cieszyć się pięknem świata. Niemalże jak zwierzątka zrzucające futerko na lato, tak i my kobiety instynktownie pozbywamy się swojej monotonnej, przygaszonej i starej garderoby. Chcemy czuć się lekko, pięknie i świeżo wybierając nowoczesne propozycje inspirowane trendami ze światowych wybiegów mody.
Jak dobrze wiemy, najlepszym asortymentem odzieżowym, w którym większość kobiet czuje się komfortowo i pięknie jest sukienka! Nawet jeśli nie jesteśmy stereotypowymi przedstawicielkami płci pięknej, zakładając modną sukienkę, Drogie Panie poczujecie się jak ktoś wyjątkowy. Dlatego warto w szeregach swojej garderoby posiadać nowoczesne sukienki i nosić je jak najczęściej.
W sezonie letnim na pierwszy plan wysuwają się przede wszystkim soczyste, energetyczne kolory, wszelkie wzory kwiatowe oraz romantyczne falbany.pokaż teraz

 

Energetyczne kolory


Od setek lat powszechnie jest wiadomo, że kolory mają ogromny wpływ na nas i na nasze życie. W zależności jakimi barwami się otaczamy, ma to odzwierciedlenie na nasze samopoczucie i niekiedy nawet na podejmowane decyzje. Stąd też, tak ważne jest otaczanie się i ubieranie w pozytywne i żywe kolory. Elegancka sukienka Partenope w kolorze malinowego różu jest znakomitym przykładem wibracji kolorystycznej. Forma oversize jest wzbogacona rozszerzanymi od linii łokcia rękawami typu hiszpańskiego z podwójną falbaną, dzięki czemu tworzy świetną mieszankę prostoty i finezyjnej zalotności. Kolejną odważną kolorystycznie propozycją jest koktajlowa sukienka Oizys w kolorze intensywnej czerwieni. Sukienka o prostej lekko poszerzonej formie posiada szyfonowe zwiewne rękawy z podłużnym rozcięciem, co nadaje lekkości i frywolności sylwetce.

Propozycje SU: Energetyczne kolory
elegancka sukienka o formie oversize, wzbogacona rozszerzanymi rękawami z podwójną falbaną - model Partenope,
koktajlowa sukienka z szyfonowymi zwiewnymi rękawami w kolorze intensywnej czerwieni - model Oizys;

letnie sukienki wizytowe su

 

Kwiatowy zawrót głowy


Jak to latem bywa... kwiatów nigdy za wiele! Wokół nas piękne kwiatowe rabaty i kwitnące pola i łąki, więc czemu nie założyć na siebie barwnych kwiatów i nie emanować energetyczną kwiecistą wibracją? Marka Su unusual woman proponuje kwiaty w dwóch zróżnicowanych wersjach. Pierwsza w postaci sukienki Panakeja; rozkloszowany kobiecy model podkreślający pięknie figurę z asymetryczną linią dołu. Barwne żywe kwiaty w kolorach pomarańczy i różu kontrastują z ciemnym granatowym tłem. Druga opcja model Pasithea o bardziej stonowanej formie pudełkowej z rozkloszowanymi rękawkami i subtelnym pęknięciem w linii dekoltu. W odróżnieniu od poprzedniej wersji intensywne kolorystycznie kwiaty są ułożone na białym tle.

Propozycje SU: Kwiatowy zawrót głowy
rozkloszowana kobieca sukienka w barwny kwiatowy wzór z asymetryczną linią dołu - model Panakeja,
sukienka o prostej formie w barwny kwiatowy wzór z rozkloszowanymi rękawkami - model Pasithea;

sukienki koktajlowe  kwieciste wzory na lato su

 

Falbany, falbanki, falbaneczki


Falbany są motywem przewodnim w trendach na sezon wiosna-lato 2017. Większość światowych projektantów wykorzystuje wdzięczny motyw falban w wielu swoich projektach. Romantyczne falbany są ponadczasowe i przywołują na myśl dziecięce wspomnienia i piękne dziewczęce sukieneczki. Dlatego wybierzmy na lato falbany i poczujmy się radośnie i pełne życia tak jak wtedy kiedy byłyśmy małymi dziewczynkami. Idealną propozycją jest model Nyks w kolorze bladego różu z asymetryczną falbaną na lewym ramieniu. Ta skromna sukienka o prostej formie i delikatnym kolorze w kontraście z falbaniastą „grzywą” tworzy świetną koktajlową propozycję. Drugą wersją falban, w tym przypadku w postaci falbaniastych rękawów, jest model Nemezis II. Elegancka sukienka koktajlowa w kolorze delikatnego błękitu o prostej formie oversize.

 

Propozycje SU: Falbany, falbanki, falbaneczki
skromna sukienka w kolorze bladego różu, wzbogacona asymetryczną falbanę na lewym ramieniu - model Nyks,
elegancka sukienka o formie oversize, wzbogacona rozszerzanymi rękawami typu hiszpańskiego - model Nemezis II;

sukienki SU z falbanami, letnie propozycje na imprezę

Wraz z pierwszymi podrygami lata stajemy się odważniejsze i odkrywamy, chowane przez wiele miesięcy, uroki kobiecości. Pragniemy poczuć się piękne i pewne siebie, nie tylko na wielkim wyjściu, ale i na spotkaniu z przyjaciółmi; a żadne ubranie nie pomoże nam w tym tak dobrze jak kobiece sukienki. Na pewno ładna pogoda jest doskonałym pretekstem, aby częściej ubierać się w nowoczesne sukienki. Dlatego nowości SU unusual woman w postaci letnich propozycji: energetycznych kolorów, barwnych kwiatów i romantycznych falban, tym bardziej przekonały Was Drogie Panie do wyboru modnych sukienek na lato, w których poczujecie się jak piękne królowe lata!
Sprawdź nowości SU unusual woman